L.A. Candy ~ Los Angeles üdvöskéi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L.A. Candy ~ Los Angeles üdvöskéi

Egy város, ami tele van olyanokkal, akik az álmaikat kergetik. Nem telik sok időbe míg rájössz, hogy mindenki akar tőled valamit, és semmi sem az, aminek látszik. Lauren Conrad könyve alapján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Karakterkereső Laaaa10
Adminok
Karakterkereső Ke110

Karakterkereső Gaby11

Karakterkereső Xavi10

Karakterkereső Franki10
Top posters
Cam Seymour
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Shane Lewmerson
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Jane Roberts
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Casey K. Allwright
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Rey H. Lewin
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Seamus Averay
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Tiffany Scott
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Liam Allwright
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Dilen Doherty
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Hayley Andrews
Karakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforumKarakterkereső Lacandy.hungarianforum 
Legutóbbi témák
» Abbey Mount School
Karakterkereső EmptySzer. Aug. 22, 2012 2:08 pm by Vendég

» Sherwood Royal College
Karakterkereső EmptyHétf. Aug. 20, 2012 11:56 am by Cam Seymour

» fly with me
Karakterkereső EmptyHétf. Aug. 13, 2012 8:26 pm by Tiffany Scott

» Alone the dark valley
Karakterkereső EmptyVas. Aug. 12, 2012 8:58 am by Arabella McLaner

» Florence Dreamin'
Karakterkereső EmptyKedd Aug. 07, 2012 8:26 pm by Shane Lewmerson

» .:Palmwoods:.
Karakterkereső EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:50 pm by Shane Lewmerson

» Karakterkereső
Karakterkereső EmptySzomb. Aug. 04, 2012 7:39 pm by Cam Seymour

» Hurts so good
Karakterkereső EmptyHétf. Júl. 30, 2012 4:51 pm by Mark Brightmore

» S K I N S F R P G
Karakterkereső EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:47 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (9 fő) Hétf. Júl. 09, 2012 1:01 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Joanne Laroix

Jelenleg összesen 499 hozzászólás olvasható. in 117 subjects
Affiliates
Karakterkereső Jenny10

 

 Karakterkereső

Go down 
+6
Ash Skylar
Boniface Eudon
Summer Dalton
Samuel Parker
Jasmine Monrooe
Jane Roberts
10 posters
SzerzőÜzenet
Jane Roberts
Woman
Woman
Jane Roberts


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2012. May. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyKedd Május 22, 2012 2:03 pm

Kód:
[font=Georgia][color=CornflowerBlue]Karakter név:[/color][/font]
[font=Georgia][color=Goldenrod]Születési dátum:[/color][/font]
[font=Georgia][color=CornflowerBlue]Kapcsolat a karakterrel:[/color][/font]
[font=Georgia][color=Goldenrod]Play By:[/color][/font]
Vissza az elejére Go down
https://lacandy.hungarianforum.com
Jasmine Monrooe
Woman
Woman
Jasmine Monrooe


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Jun. 16.
Age : 31

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:01 pm

Karakterkereső Tumblr_m5onriwBtS1r6udpt
Karakter név:Samuel____
Születési dátum:1990._______
Kapcsolat a karakterrel:A fiú aki elvette a szüzességem. Egy utcában laktunk Washingtonban, szinte már szomszédok voltunk. A gimink is közös volt, ahol őt kifejezetten imádták a csajok. Afféle népszerű srác volt, a futball csapat kapitánya, jóképű..egoista. Akkoriban egy pékségben dolgoztam..késő délután már éppen a záráshoz készülődtem, amikor belépett a boltba. Kettesben voltunk, senki nem zavart meg. Az aktus után ráadásul még egy fánkot is elcsórt. Napokig vártam hogy felhívjon, vagy adjon magáról valami életjelet. Mind hiába. Aztán kiderült hogy elköltözött..azóta hírét se hallottam. Erre most, amikor már kezd egyenesbe jönni az életem, ez az egoista seggfej a szomszédom! A velem szemközti lakásban lakik, és idegesítőbb mint valaha.
Play By:Chris Hemsworth *.*

Aki elkészíti az én szőke hercegemet, azt örök hálám üldözni fogja...!!!

megérkezett!!yuppii!
Vissza az elejére Go down
Samuel Parker
Man
Man
Samuel Parker


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyHétf. Jún. 18, 2012 3:48 pm

Karakterkereső Tumblr_lerfop6zS71qflauho1_500

Karakter név: Oliver Parker (újságíró)
Születési dátum: 1987. _____
Kapcsolat a karakterrel: Igazság szerint, nekem semmi bajom nem lenne vele. Ő orrol rám valamiért, aminek ugyebár az okát nem tudom. Ha tud, keresztbe tesz nekem, ellenem fordítja bizonyos helyzetekben apát és satöbbi, satöbbi... Gyerekes csínyeknek indult, mostanra viszont már kezdem unni. Akkor kezdődött ez az ellenségeskedés részéről, mikor népszerűbbé váltam a gimiben. Lehet, hogy épp azért gyűlölt meg, mert kiütöttem a trónjából... ami valójában nem is igaz, mert lévén, hogy idősebb volt, aligha léphettem a helyébe. Jelenleg sikeres újságíróként és vőlegényként tengeti minden napjait. Gratulálok, bátyó!
Play By: Jackson Rathbone (csak egy ötlet)


Karakterkereső Tumblr_m4c3ydx6pa1rr89joo1_500

Karakter név: Zane _____ (szakács)
Születési dátum: 1990. ______
Kapcsolat a karakterrel: Gimis gólya korom óta a legjobb haverom. Bármilyen balhéba keveredik, rám mindig számíthat és ez fordítva is igaz. Nem támogatja nőcsábász életstílusomat, mivel elvárja, hogy kinőjem, ha már ő is megtette. Hűséges, talán túlságosan is és teljesen bele van bolondulva a mostani barátnőjébe... akinek nem tudom a nevét. Mindegy. Felelősségteljes és tisztelettudó annak ellenére, hogy a gimiben nagy kópé volt ő is. Lehet, hogy példát kéne vennem róla? Los Angelesbe költöztek, azt viszont nem tudom, miért. Amekkora papucs lett, valószínűleg a barátnője erőltette rá. Ő meg persze rábólintott a dologra.
Play By: Garrett Hedlund (csak egy ötlet)


Karakterkereső Tumblr_lk370z9nZq1qfb5cjo1_500

Karakter név: _________ (az orvostudományi egyetem hallgatója)
Születési dátum: 1989. ______
Kapcsolat a karakterrel: A bátyám menyasszonya, akire igencsak fenem a fogam. Tudom, nem ez a legjobb módja annak, hogy bosszút álljak rajta és tudom, hogy elég nagy szemétség, de ha mással nem, hát majd ezzel elkapom Oliver grabancát. Csak ki kellene találnom, hogy miként fogom magamba bolondítani, aztán az ágyba dönteni. Kedves, tiszta lelkületű leányzó, ráadásul humora is van. Nem az esetem, de egynek elmenne... és a fentebb említett ok miatt még meg is érné a dolog.
Play By: Teresa Palmer (csak egy ötlet)


A hozzászólást Samuel Parker összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 22, 2012 5:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Dalton
Woman
Woman
Summer Dalton


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jun. 17.
Tartózkodási hely : Las Vegas

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyHétf. Jún. 18, 2012 9:04 pm

Noss én nem konkrétan egy személyt keresnék... hanem a gyerekem apját.
Lehet ő mogorva, kedves, nálam idősebb vagy fiatalabb az a lényeg, hogy egy buliban összefeküdtünk és most a szívem alatt hordom a gyerekét. Kérdés, hogy felvállalja-e, hogy az övé... avagy sem?!
Vissza az elejére Go down
Boniface Eudon
Man
Man
Boniface Eudon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzer. Jún. 20, 2012 12:23 pm

Karakterkereső Aww
Karakter név: alkotóra bízom
Születési dátum: 1992.-es születésű
Kapcsolat a karakterrel: A srác, akivel az első itteni napomon megismerkedtem. Nekimentem, mikor nyugodtan kávézgatott és meglepetésemre, csak mosolygott a dolgon. Azóta haverok vagyunk... illetve voltunk, míg be nem jelentette, hogy szerelmes belém. Tehát, fél éve megtudtam, hogy meleg és én vagyok álmai pasija. Hűha, kár, hogy ezeket az érzéseket nem tudom viszonozni. Ráadásul hat hónap után sincs kapcsolata. Ettől függetlenül ugyanúgy együtt lógunk és nem kerülöm.
Play By: Mitch Hewer


Karakterkereső Lucy_hale_gif_by_ikammy-d48tuet
Karakter név: Melissa Markoff
Születési dátum: 1991 vagy 1992-es születésű
Kapcsolat a karakterrel: Úgy két hónapja szakítottunk, de a kapcsolat maga sem volt tartós és... normális. Keveset találkoztunk: engem lefoglalt az iskola, őt pedig a munkája, merthogy az anyja mellett segédkezik divattervezőként. Fényes jövő áll előtte. Bár az, hogy szegény vagyok, őt sosem zavarta, az időhiány annál inkább. Tehát a négy hónapos kapcsolatunknak két hónapja vetettünk véget, de még mindig nem léptem túl rajta teljes mértékben.
Play By: Lucy Hale
Megjegyzés: Nem feltétlenül kell újra egymásba szeretnünk, pusztán jó lenne látni Los Angelesben.
Vissza az elejére Go down
Ash Skylar
Woman
Woman
Ash Skylar


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 15.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:16 pm

Karakterkereső 2-41Karakterkereső 661405Sans_titre_146546584Karakterkereső 1288292003-sanstitre8cce6fa

Karakter név: Alex _______
Születési dátum: 1990. _______
Kapcsolat a karakterrel: Alex az én életem értelme, és a vőlegényem. A szüleim tiltakozásának ellenére már két éve vagyunk együtt, és bármennyire is meglepő, a kapcsolatunk tökéletes. Már az esküvőn dátuma is ki van tűzve... Legalábbis elméletileg. Néha kezdem azt hinni, hogy a szüleim tönkreteszik a kapcsolatunkat azzal, hogy folyton belepofáznak mindenbe... De én szeretem Alexet, és mindent meg fogok tenni azért, hogy végre elfogadják őt olyannak, amilyen.
Play By: Andy Biersack / Oliver Sykes / Chris Drew
Vissza az elejére Go down
Hayley Andrews
Woman
Woman
Hayley Andrews


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Jun. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : a Cégtől függ

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:46 am


You can count on me like one two three
I'll be there
And I know when I need it
I can count on you like four three two
And you'll be there
Cause that's what friends are supposed to do...♥

Karakterkereső Tumblr_m1oz36qbKA1qlrh5po1_250 Karakterkereső Tumblr_m1oz36qbKA1qlrh5po5_250

Karakter név: Sophie O'neal
Születési dátum: 1993.
Kapcsolat a karakterrel: A legjobb barátnőm, aki mindent tud rólam. Igen mindent! a múltamat, jelenemet, minden apró kis titkomat. Szerencsés vagyok hogy ő van nekem, mert ha Sophie nem lenne, talán már elvesztettem volna minden emberségemet.
Makacs, megbízható és hatalmas humorzsák. Néha az őrületbe kerget, de pont ezért imádom! Élvezi az életet, mindent meg tesz azért hogy a legjobbakat hozza ki a dolgokból.
Életcélja, hogy forgatókönyv íróként fusson be és legalább egy nagy Hollywood-i fimsiker szülessen a tollából.

Play By: Ashley Greene

Karakterkereső Tumblr_lp1w08OCdD1r04h1no1_500
Vissza az elejére Go down
Beatrice Wolnoth

Beatrice Wolnoth


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jul. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyHétf. Júl. 09, 2012 2:41 pm

Karakterkereső 1b4cea4kke6tdqt7g08a

Karakter név: Zacharias/Zac/Zachary/Zack (válasz egyet) Wolnoth
Születési dátum:1985 - jelenleg 27 éves
Kapcsolat a karakterrel: Ő az én nagybácsim, aki örökbe fogadott amikor én alig voltam 15 éves. Jelenleg nincs semmiféle kapcsolata más nővel, tehát se barátnő, se feleség. Bizonyára pont ezért jövünk ki mi olyan jól, elvileg már nincsenek élő rokonaink, tehát egymás társaságára vagyunk ítélve. Mondjuk nekem semmi gondom sincs vele, hiszen az átlag nagybácsikhoz képest sokkal kedvesebb és megértőbb. - Néha olyan érzésem is van, mintha nem a nagybátyám lenne, hanem a barátom akivel úgy döntöttünk összeköltözünk. Persze ez badarság, csak én értelmezem félre a törődését vagy talán pont ezt akarja elérni? Ennek a kérdésnek a megválaszolása az alkotóra marad. - Gazdag, de ez nem jelenti azt, hogy nem enged el kisgyerekekre vigyázni.
Play By: Boyd Holbrook vagy ha közös képeket akarsz akkor nekem Jamie Campbell Bower is megfelel.
Vissza az elejére Go down
http://breath.hungarianforum.net/
Arabella McLaner
Woman
Woman
Arabella McLaner


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jul. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : ahol lennem kell

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzer. Júl. 18, 2012 9:49 pm

Karakterkereső Tumblr_m2l7o3Ip5H1qh19c7o2_500
Karakter név: Adam _____
Születési dátum: 1992. február 21.
Kapcsolat a karakterrel: ő az egyik legjobb barátom és egy bandában vagyok vele. Én már jó ideje többet érzek iránti, mint amilyen a kapcsolatunk. Mindig is figyelt rám és ő is térített észhez. Bár nem kedveltem kezdettől, hamar barátok lettünk.
Mostanában viszont ő is kezd többet érezni irántam, csak fél elmondani érzéseit, mert attól fél, hogy az érzés nem kölcsönös és a barátságunknak vége lnne. Persze a kis buta nem tudja, hogy az érzés kölcsönös.
Play By: Alex Pettyfer (légyszi legyen ő )

Várom drága barátom (jövendőbeli pasim) jelentkezését- Jelentkezőt pm-ben várok Smile
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Cam Seymour

Cam Seymour


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : L.A.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Aug. 04, 2012 7:39 pm

Karakterkereső Tumblr_m5bv5zXo0e1rvnhu6o1_500
Karakterkereső Tumblr_m4fo75KWzE1qdrskyo6_500
Karakter név: Joseph Seymour
Születési dátum: 1967 Október 21.
Kapcsolat a karakterrel: Imádja Camet, bármit megtenne érte, viszont Ca ellöki magától, ő mégis keresi, és vele akar lenni.
Play By: Robert Downey Jr. vagy Gerard Butler
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L.A. Candy ~ Los Angeles üdvöskéi :: Karakteralkotás :: További dolgok...-
Ugrás: